Nowa publikacja Fundacji Theravada

Na Święta Fundacja Theravada przygotowała ważną i potrzebną publikację. Dla buddystów i każdego, kto chciałby w swojej praktyce religijnej, duchowej, życiowej stosować medytację.
Jak zwykle w przypadku wydawnictw Fundacji Theravada książka jest dostępna bezpłatnie.

z kazdym oddechem.jpg"Z każdym oddechem. Wskazówki do medytacji" to praktyczna kompletna książka, dotycząca praktyki uważności oddechu oraz całości Ścieżki, dostępna w formie e-booka, planowane jest wydanie papierowe w nakładzie 1000 egzemplarzy.
Fundacja Theravada bazuje wyłącznie na darowiznach, nie posiadając innego źródła finansowania oprócz datków od polskich Theravadinów, oraz osób sympatyzujących, stąd możliwości są ograniczone.
W okresie świątecznym wydajemy zazwyczaj mnóstwo pieniędzy, często zupełnie niepotrzebnie, zmanipulowani przez reklamy czyniące ze Świat Bożego Narodzenia, święta konsumpcjonizmu i jednej z trzech podstawowych trucizn umysłu-chciwości.
Może warto zamiast nadmiaru jedzenia, które potem ląduje w koszu czy niepotrzebnych, wspierających jedynie chciwość koncernów, prezentów dać najcenniejszy z darów-dar Dharmy i przeznaczyć część pieniędzy na wsparcie wydania tej książki
Jeżeli chcesz cenną działalność Fundacji, to możesz przesłać darowiznę na konto Fundacji "Theravada" z dopiskiem "na cele statutowe".
KRS: 0000464215
Regon:146715622
NIP: 5223006901
nr rachunku bankowego: 89 2030 0045 1110 0000 0270 1020

Plik do pobrania stąd:
http://sasana.wikidot.com/…/TB-Z%20każdym%20oddechem-pdf.pdf

lub z podstrony "download" na Portalu Sasana.pl
http://sasana.wikidot.com/download

Dodaj nowy komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer