Nauki wielkiego jogina Mingyura Rinpoche w Polsce

05/08/2018 18:30
05/08/2018 18:30

W niedzielę 5 sierpnia w warszawskim ośrodku buddyjskim Karma Dechen Choling odbędzie się pierwsze spotkanie wg programu Tergar International opracowane przez Mingyra Rinpoche.
Yongey-Mingyur-Rinpoche-in-2016.jpgMingyur Rinpoche pochodzi z prominentnej, tybetańskiej rodziny nauczycieli buddyjskich. Swoje trzyletnie odosobnienie medytacyjne rozpoczął w wieku 14 lat.
Autor dwóch światowych bestselerów, w tym wydanego równie po polsku "Żyj szczęśliwym życiem", naucza w ramach założonego przez siebie Tergar International, na pięciu kontynentach.
w 2011 roku, opuszcza nagle swój klasztor w Bodghaya, zabierając jedynie różaniec i modlitewnik, i zostawiając list "Nie szukajcie mnie". Przez cztery lata przebywa na górskim odosobnieniu.
milinda.pl gorąco poleca Nauki czcigodnego Mingyura Rinpoche.

Jak piszą organizatorzy spotkania:
"Pierwsze spotkanie z cyklu, które zapoczątkowuje program spotkań z medytacją wg programu Tergar International. Program opracował buddyjski nauczyciel - Mingyur Rinpocze, który w prosty i przystępny sposób prezentuje metody pracy z umysłem - metody pozwalające okiełznać "szaloną małpę" naszego umysłu. Spotkania są odpowiednie zarówno dla buddystów, jak i nie-buddystów, Szczególnie zapraszamy osoby dopiero zaczynające medytować, a także wszystkich pragnących odnaleźć spokój umysłu w dzisiejszym zabieganym świecie"
Na spotkaniu zostanie pokazany film Mingyura Rinpoche, będący wprowadzeniem do medytacji, odbędzie się też medytacja według nauk Rinpoche.
Organizatorem spotkania jest grupa Tergar Warszawa

Gdzie: 
Karma Dechen Choling, Jana Nowaka Jeziorańskiego 49/U12
Za ile: 
wstęp wolny

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer