Dla Nepalu

Od tragicznego trzęsienia ziemi w Nepalu minęły dwa miesiące.
25 kwietnia 2015 roku o 11:56 czasu lokalnego ziemia zatrzęsła się z siłą 7,8 stopni w skali Richtera. Zginęło co najmniej 8947 osób, a rannych zostało co najmniej 20 000 osób. Odbudowa potrwa lata.
26 czerwca o godz. 19, w odrodzonej legendzie czyli nowym klubie Fugazi odbędzie się koncert z którego dochód
zostanie przekazany na odbudowę piekarni w wiosce Shyabrubesi

"Polacy są częścią tej małej społeczności od 2009 roku. Pracując wspólnie z mieszkańcami wioski, stworzyli projekt społeczny, Społeczną Piekarnię, z której dochody w całości przeznaczane były na pomoc mieszkańcom Shyabrubesi."
Gwiazdą wieczoru będzie Kryzys czyli legenda polskiej sceny niezależnej Robert Brylewski i jeden z najbardziej zasłużonych dla rozpowszechniania buddyzmu ludzi w Polsce Maciej "Magura" Góralski z gościnnym udziałem Muńka Staszczyka, wokalisty zespołu T.Love
Jednym z wykonawców będzie związany z naszym portalem projekt ThEE L-OV-EE komando z materiałem "Gniewny Z Kołem". "Nowy program "Gniewny z kołem" będzie dotykał najważniejszego wydarzenia XX wieku-dotarcia Dharmy do krajów Zachodu, co ponad tysiąc lat temu przepowiedział Guru Padmasabhawa"-piszą na stronie wydarzenia na facebooku ThEE-L-OV-EE komando.
Strona wydarzenia na fb:
https://www.facebook.com/events/1621410688075732/
plakat.jpg

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer