VI Spotkanie Polskich Alternatywnych Społeczności

24/08/2018 12:00
26/08/2018 23:59

Widzimy się już za tydzień w Brzozówce na Zlocie Polskich Społeczności Alternatywnych - Zlot zaczynamy w piątek o 12 Amfiteatrze wypowiadając nasze nastroje i intencje.

Następnie o 12:30 będzie można zweryfikować w animowanym zgodnie z metodą Dragon Dreaming warsztacie Prototypowania Ekowiosek :

Jakie społęczości tworzymy?...
Jakich relacji międzyludzkich oczekujemy?...
Co jest aktualne, a co nie?
Jakich rozwiązań i technologii potrzebujemy by urzeczywistnić swoje marzenia? ...
Gdzie jesteśmy teraz? i gdzie możemy postawić następny krok?

Warsztat poprowadzą :

Ismena Anandini Gallagher

Dziennikarz Dziekiego Życia entuzjastka Rewilding Europe - towrzenia nowych obszarów chronionych w Polsce i Europie. Wychowała się w kręgu tradycji związanych z Dalekim Wschodem. Studiowała na Instytucie Sztuki i Wzornictwa w Birmingham. Zajmuje się różnymi rodzajami sztuki ekspresyjnej, jak również zgłębianiem rdzennych kultur i szamanizmem. Mieszkała w Indiach i Maroku. Wspiera działania, których celem jest ochrona środowiska naturalnego na Ziemi. Ideologicznie jest związana ze Stowarzyszeniem Pracownią na rzecz Wszystkich Istot.

Tomasz Nakonieczny - dziennikarz Dzikiego Życia, ekolog, miłośnik kultur starych ludów autochtonicznych, poszukujący w nich mądrości, która w połączeniu z nowoczesną wiedzą może pomóc ludziom, Ziemi i przyrodzie. Zapalony wędrownik, podróżnik i kajakarz. W wolnych chwilach, jeśli nie przebywa w lesie, to uczy się języków obcych lub trenuje sztukę walki System Czerwonego Feniksa. Jego pasją jest także medycyna naturalna, i terapia Shinrinyoku którą zgłębia i stosuje już od dłuższego czasu.

Łukasz Kowalczyk

Wraz z rodziną prowadzi pionierskie gospodarstwo Pracownia Tańczące Ogrody w Wiśnicko-Lipnickim Parku Krajobrazowym. Tłumacz z języków polskiego, angielskiego i hiszpańskiego.
Animator Polskich Alternatywnych Społęczności; amatorsko buduje domy z naturalnych materiałów: gliny, piasku, słomy, drewna
i kamienia.
Pasjonuje się Permakulturowymi i Biodynamicznymi ogrodami w celu stworzenia suwerenności żywnościowej dla swojej rodziny.
Od września 2016 roku - tata malutkiej Malwy

Pozostałe warsztaty i wykłady podane są w wydarzeniu dostępnym pod niniejszym linkiem:
https://www.facebook.com/events/205436876990464/

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer